«Спа Индастри» – Ваша гарантия качественного beauty-обслуживания!

Александра

Косметолог-эстетист
Стрий.

Опыт работы в косметологии: более 1 года.

Шкіра – глина, мої руки – руки скульптора.

Косметологія для мене – не робота, не професія, не засіб для заробітку. Косметологія та СПА – це продовження мене. Це те, що робить моє життя щасливішим!

Кабинет специалиста
Отзывы

Благодарный клиент. Январь 2020:

Ніколи не думала, що відвідини косметолога матимуть стільки преємних переваг: це і час для себе, моральне і фізичне перезавантаження всіх моїх систем і очевидні рещультати нашої спільної праці.

Приємно, коли дбайливі руки профессіонала творять диво, поки я релаксую. Вдвчі приємніше піклуватися про себе кохану, коли вдало підібрана якісна косметика для домашнього догляду.

Я майже рік користуюся профкосметикою, спробувала різні штуки різних брендів і зупинилася на новій лінії одного з брендів «Спа Індастрі». Це бомбезні поєднання масажу з масками/чистками, які вже за кілька тижнів дали мені результат, якого іншими процедурами я добивалася кілька місяців!! Я впевнена, що важко зупинитись не спробувавши всіх новинок, адже для себе треба обирати тілько найкраще і найкращих!

Благодарный клиент. Февраль 2020:

Хожу к Саше на восстановление и омоложение. И кайфую! Приятное с полезным! Спасибо, Саша, что теперь я могу наслаждаться этим процессом системно. Всем рекомендую полюбить себя!!!

Благодарный клиент. Февраль 2020:

Сегодня побывала на одной очень-очень приятной процедуре. Саша Диня делала мне профессиональный массаж лица. Боже мой, как это было приятно! Давно я  так не расслаблялась. Ее нежные руки оживили меня и восстановили. У меня даже шея «стала на место»!